Dünya ekonomisinde dış ticaretin payı giderek artıyor. Ekonomiler birbiriyle daha fazla iç içe geçiyor. Firmaların faaliyetlerini ulusal sınırların ötesine taşımasının önemi giderek artıyor. 

BAZ Girişim olarak dış ticaret alanındaki uzun yıllara dayanan tecrübemizi firmaların hizmetine sunmak için yola çıktık. Firmaların genel olarak ihracat, dijital pazarlama ve devlet desteklerini kullanmada sorunlarla karşılaştığını görüp firmalara bu konularda destek verebilecek entegre bir yapı geliştirdik. 

Bu noktada, ihracata girişmeyi düşünen ama nereden başlayacağını bilemeyen firmalar için el kitabı olabilecek nitelikte “İhracata Yeni Girişecekler İçin Rehber” yayınını hazırladık. 

Rehberde, ihracata ilişkin temel başlıkları belirleyerek en özet ve anlaşılır haliyle sunmak istedik. Rehberin ülkemizin ihracatına katkı sağlamasını ümit ediyoruz. 

Rehberimizin tamamına bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

Hepinize bol ihracatlı günler dileriz. İhracat yolculuğunuzun her aşamasında BAZ Girişim’in uzman kadrosuyla yanınızda olduğunu unutmayın.

İhracata Yeni Girişecekler İçin Rehber
Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bu web sitesini kullanarak şunları kabul etmiş olursunuz: Veri Koruma Politikası.
Daha Fazla Bilgi Al