Linkedin İle İhracat Sayfası Yönetimi

Bu yazıda, iş dünyasının önemli bir oyuncusu olan LinkedIn ile ihracat için Linkedin sayfası üzerindeki şirket sayfanızı yönetmenin ve içeriğinizi optimize etmenin önemini ele alacağız. İhracat odaklı bir işletme olarak, şirketinizin çevrimiçi varlığını artırmak ve potansiyel müşterilere ulaşmak için bu platformu nasıl etkili bir şekilde kullanabileceğinizi keşfedin.

1. Üretim Tesisinizin Tanıtım Videosu:

Linkedin sayfanızda, üretim sürecinizi ve tesisinizi detaylandıran etkileyici bir tanıtım videosu paylaşın. Videonuzun başlıklarını, sektördeki anahtar kelimeleri içerecek şekilde seçmeyi unutmayın. Örneğin, “Üstün Kaliteli Metal İşleme: BAZ Girişim Tanıtımı” gibi.

2. Kalite Belgeleriniz:

Şirketinizin kalite standartlarını vurgulamak için LinkedIn sayfanızda kalite belgelerinizi paylaşın. Böylece, arama yapan potansiyel müşterilerin dikkatini çekecek bir blog yazısı, belgelerle ilgili detaylı bilgiler içeriyor.

3. İnovatif Üretim Teknikleri/Patentler:

LinkedIn sayfanızda, işletmenizin benzersiz üretim teknikleri veya patentlere sahip olduğunu vurgulayan içerikler paylaşın. Bu amaçla, bu konuları daha detaylı olarak anlatan bir blog yazısı, sektördeki liderliğinizi daha ileri taşır.

4. Takım Değerinizi Gösteren İçerikler:

Çalışanlarınıza değer verdiğinizi gösteren içerikler, LinkedIn sayfanızda iş yerinizin insan odaklı bir yapıya sahip olduğunu yansıtacaktır. Örneğin bir “Çalışan Hikayeleri” blog serisi, takımınızın başarı hikayelerini paylaşarak şirket kültürünüzü vurgular.

5. Katıldığınız Fuarlar:

Firma olarak katıldığınız fuarlarla ilgili bilgileri LinkedIn sayfanızda düzenli olarak güncelleyin. Fuar katılımlarınızı detaylandıran bir blog yazısı, sektörel etkinliklere olan katılımınızı vurgulayarak güvenilirliğinizi artırır.

6. Blog Yazıları ve Kataloglar:

Sayfanızda, sektörle ilgili bilgi paylaşımına yönelik blog yazılarına ve ürün kataloglarına yer verin. Blog yazılarınız SEO uyumlu olursa daha iyi olacaktır.

Unutmayın, düzenli ve nitelikli içerik paylaşımları, LinkedIn sayfanızın daha geniş bir kitleye ulaşmasını sağlar. Ayrıca, çalışanlarınızı da aktif bir şekilde platformu kullanmaya teşvik ederek şirketinizin çevrimiçi görünürlüğünü artırabilirsiniz.

Her bir gönderiyi, hedef kitlenizin ilgisini çekecek anahtar kelimelerle destekleyerek SEO uyumlu hale getirin. Bu sayede, şirketinizin LinkedIn sayfası, arama motorları tarafından daha etkili bir şekilde yer alır.

Linkedin ile ihracat konusunda daha fazla bilgi için Linkedin Otomasyonunu Etkili Şekilde Kullanma yazımızı inceleyebilirsiniz.

https://www.linkedin.com/pulse/ihracat-i%C3%A7in-linkedin-otomasyonunu-etkili-%C5%9Fekilde-kullanmak/?originalSubdomain=tr

Son olarak, Linkedin İle İhracat Rehberimizi de indirin.

İhracat yolculuğunuzda başarılar dileriz!

Küresel pazarlara açılmak için BAZ Girişim’e ulaşabilirsiniz. Ücretsiz İhracat Check Up hizmetimizden yararlanın.

LinkedIn İle İhracat
Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bu web sitesini kullanarak şunları kabul etmiş olursunuz: Veri Koruma Politikası.
Daha Fazla Bilgi Al